Slike METALAC Плитко тенџере класично 50цм/30л сино
Slike METALAC Плитко тенџере класично 50цм/30л сино

METALAC Плитко тенџере класично 50цм/30л сино

АНАНАС ШОП
3.300 ДЕНЗаштеда 495 ДЕН
2.805ДЕН
Понудата важи од 16/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 50цм; Волумен 30л; Висина 155мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
NWEZXHMPAU

EAN /   код

EAN /   код
8600034002418
3.300 ДЕНЗаштеда 495 ДЕН
2.805ДЕН
Понудата важи од 16/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 50цм; Волумен 30л; Висина 155мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
NWEZXHMPAU

EAN /   код

EAN /   код
8600034002418

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.