Slike METALAC Плитко тенџере класично 50цм/40л сино
Slike METALAC Плитко тенџере класично 50цм/40л сино

METALAC Плитко тенџере класично 50цм/40л сино

АНАНАС ШОП
4.000 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
3.400ДЕН
Понудата важи од 16/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 50цм; Волумен 40л; Висина 210мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
OWDZXZ7P9X

EAN /   код

EAN /   код
8600034002401
4.000 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
3.400ДЕН
Понудата важи од 16/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 50цм; Волумен 40л; Висина 210мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
OWDZXZ7P9X

EAN /   код

EAN /   код
8600034002401

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.