Slike METALAC Плитко тенџере масив 48цм/30.5л црно
Slike METALAC Плитко тенџере масив 48цм/30.5л црно

METALAC Плитко тенџере масив 48цм/30.5л црно

АНАНАС ШОП
4.400 ДЕНЗаштеда 660 ДЕН
3.740ДЕН
Понудата важи од 16/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 48цм; Волумен 30.5л; Висина 170мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
3LEZXAWGF8

EAN /   код

EAN /   код
8600034453203
4.400 ДЕНЗаштеда 660 ДЕН
3.740ДЕН
Понудата важи од 16/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 48цм; Волумен 30.5л; Висина 170мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
3LEZXAWGF8

EAN /   код

EAN /   код
8600034453203

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.