Slike METALAC Плитко тенџере масив 48цм/40л црно
Slike METALAC Плитко тенџере масив 48цм/40л црно

METALAC Плитко тенџере масив 48цм/40л црно

АНАНАС ШОП
4.900 ДЕНЗаштеда 735 ДЕН
4.165ДЕН
Понудата важи од 16/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 48цм; Волумен 40л; Висина 220мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
FMEZX9R9LA

EAN /   код

EAN /   код
8600034021242
4.900 ДЕНЗаштеда 735 ДЕН
4.165ДЕН
Понудата важи од 16/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 48цм; Волумен 40л; Висина 220мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
FMEZX9R9LA

EAN /   код

EAN /   код
8600034021242

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.