Slike METALAC Плитко тенџере принц 24цм/5л со капак декор 3353
Slike METALAC Плитко тенџере принц 24цм/5л со капак декор 3353

METALAC Плитко тенџере принц 24цм/5л со капак декор 3353

АНАНАС ШОП
1.490 ДЕНЗаштеда 460 ДЕН
1.030ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Боја:Крем

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 24цм; Волумен 5л; Висина 110мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
HJEZXKFK82

EAN /   код

EAN /   код
8600034200418
1.490 ДЕНЗаштеда 460 ДЕН
1.030ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 24цм; Волумен 5л; Висина 110мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Šerpe
Boja
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
HJEZXKFK82

EAN /   код

EAN /   код
8600034200418

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.