Selected image for METALAC Тава за палачинки гранит индукциска 25цм сина

METALAC Тава за палачинки гранит индукциска 25цм сина

AНАНАС ШОП
999 ДЕНЗаштеда 149 ДЕН
850ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Боја:Сина

Опис на производот

Дијаметар 25цм; Волумен 1л; Висина 26.5мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Tiganji
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
IXDZX2XXO1

EAN /   код

EAN /   код
8600034178243
999 ДЕНЗаштеда 149 ДЕН
850ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

Дијаметар 25цм; Волумен 1л; Висина 26.5мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Tiganji
Boja
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
IXDZX2XXO1

EAN /   код

EAN /   код
8600034178243
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.