Selected image for METALAC тава за печење 32цм х 19цм декор 3223

METALAC тава за печење 32цм х 19цм декор 3223

AНАНАС ШОП
1.180 ДЕНЗаштеда 180 ДЕН
1.000ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Крем

Опис на производот

должина 32цм; ширина 19цм; висина 67мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Posude za pečenje
Boja
Крем
Pogodno za mikrotalasnu rernu
Не
Ostale karakteristike
32 cm
Zemlja porekla
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
ZO042PII9U

EAN /   код

EAN /   код
8600034197664
1.180 ДЕНЗаштеда 180 ДЕН
1.000ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

должина 32цм; ширина 19цм; висина 67мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Posude za pečenje
Boja
Крем
Pogodno za mikrotalasnu rernu
Не
Ostale karakteristike
32 cm
Zemlja porekla
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
ZO042PII9U

EAN /   код

EAN /   код
8600034197664
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.