Slike METALAC Тенџере длабоко инокс професионал 46цм/48л со капак
Slike METALAC Тенџере длабоко инокс професионал 46цм/48л со капак

METALAC Тенџере длабоко инокс професионал 46цм/48л со капак

АНАНАС ШОП
10.990 ДЕНЗаштеда 1.650 ДЕН
9.340ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 46цм; Волумен 48л; Висина 296мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Карактеристики

Tip proizvoda
Šerpe
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
HJDZXP178L

EAN /   код

EAN /   код
8600034172074
10.990 ДЕНЗаштеда 1.650 ДЕН
9.340ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 46цм; Волумен 48л; Висина 296мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Карактеристики

Tip proizvoda
Šerpe
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
HJDZXP178L

EAN /   код

EAN /   код
8600034172074

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.