Slike METALAC Тенџере длабоко принц 18цм/3.1л со капак декор 2564
Slike METALAC Тенџере длабоко принц 18цм/3.1л со капак декор 2564

METALAC Тенџере длабоко принц 18цм/3.1л со капак декор 2564

АНАНАС ШОП
1.059 ДЕНЗаштеда 159 ДЕН
900ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Боја:Крем

Информации за испорака

Опис на производот

дијаметар 18цм; волумен 3.1л; висина 118мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Карактеристики

Tip proizvoda
Šerpe
Боја на производот
Крем
Pogodno za mikrotalasnu rernu
Не
Други карактеристики
18 cm
Земја на потекло
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
4S342NC2SD

EAN /   код

EAN /   код
8600034128965
1.059 ДЕНЗаштеда 159 ДЕН
900ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

дијаметар 18цм; волумен 3.1л; висина 118мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Карактеристики

Tip proizvoda
Šerpe
Боја на производот
Крем
Pogodno za mikrotalasnu rernu
Не
Други карактеристики
18 cm
Земја на потекло
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
4S342NC2SD

EAN /   код

EAN /   код
8600034128965

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.