Slike METALAC Тенџере плитко инокс професионал 34цм/10л со капак
Slike METALAC Тенџере плитко инокс професионал 34цм/10л со капак

METALAC Тенџере плитко инокс професионал 34цм/10л со капак

АНАНАС ШОП
4.190 ДЕНЗаштеда 629 ДЕН
3.561ДЕН
Понудата важи од 15/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 34цм; Волумен 10л; Висина 113мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Карактеристики

Tip proizvoda
Šerpe
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
KPDZXLDGBW

EAN /   код

EAN /   код
8600034155220
4.190 ДЕНЗаштеда 629 ДЕН
3.561ДЕН
Понудата важи од 15/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 34цм; Волумен 10л; Висина 113мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Карактеристики

Tip proizvoda
Šerpe
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
KPDZXLDGBW

EAN /   код

EAN /   код
8600034155220

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.