Slike METALAC Тенџере плитко инокс професионал 46цм/30л со капак
Slike METALAC Тенџере плитко инокс професионал 46цм/30л со капак

METALAC Тенџере плитко инокс професионал 46цм/30л со капак

АНАНАС ШОП
8.590 ДЕНЗаштеда 1.289 ДЕН
7.301ДЕН
Понудата важи од 15/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 46цм; Волумен 30л; Висина 186мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Карактеристики

Tip proizvoda
Šerpe
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
CTDZXMGS9P

EAN /   код

EAN /   код
8600034172050
8.590 ДЕНЗаштеда 1.289 ДЕН
7.301ДЕН
Понудата важи од 15/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Дијаметар 46цм; Волумен 30л; Висина 186мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Карактеристики

Tip proizvoda
Šerpe
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
CTDZXMGS9P

EAN /   код

EAN /   код
8600034172050

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.