Selected image for METALAC тепсија 28цм декор 3223

METALAC тепсија 28цм декор 3223

AНАНАС ШОП
899 ДЕНЗаштеда 139 ДЕН
760ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Боја:Крем

Опис на производот

дијаметар 28цм; висина 55мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Posude za pečenje
Boja
Крем
Pogodno za mikrotalasnu rernu
Не
Ostale karakteristike
28 cm
Zemlja porekla
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
JLZ32OXO8S

EAN /   код

EAN /   код
8600034202849
899 ДЕНЗаштеда 139 ДЕН
760ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

дијаметар 28цм; висина 55мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Posude za pečenje
Boja
Крем
Pogodno za mikrotalasnu rernu
Не
Ostale karakteristike
28 cm
Zemlja porekla
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
JLZ32OXO8S

EAN /   код

EAN /   код
8600034202849
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.