Slike METALAC тепсија 36цм сина
Slike METALAC тепсија 36цм сина

METALAC тепсија 36цм сина

АНАНАС ШОП
1.110 ДЕНЗаштеда 170 ДЕН
940ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

дијаметер 36цм; висина 64мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Posude za pečenje
Boja
Сина
Pogodno za mikrotalasnu rernu
Не
Ostale karakteristike
36 cm
Zemlja porekla
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
TSZ32P5T3X

EAN /   код

EAN /   код
8600034368033
1.110 ДЕНЗаштеда 170 ДЕН
940ДЕН
Понудата важи од 04/12/2023 до 31/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

дијаметер 36цм; висина 64мм

Спецификации

Бренд
METALAC

Karakteristike

Tip proizvoda
Posude za pečenje
Boja
Сина
Pogodno za mikrotalasnu rernu
Не
Ostale karakteristike
36 cm
Zemlja porekla
Србија

Ананас ID

Шифра на производот
TSZ32P5T3X

EAN /   код

EAN /   код
8600034368033

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.