Slike MICHELIN Гума All Season 185/60R15 88V CrossClimate 2 XL
Slike MICHELIN Гума All Season 185/60R15 88V CrossClimate 2 XL

MICHELIN Гума All Season 185/60R15 88V CrossClimate 2 XL

КУПИ ГУМИ
7.400ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

MICHELIN Гума All Season 185/60R15 88V CrossClimate 2 XL

Спецификации

Бренд
MICHELIN

Ананас ID

Шифра на производот
M5OKKUNF0C

EAN /   код

EAN /   код
ANEVF87NX8
7.400ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

MICHELIN Гума All Season 185/60R15 88V CrossClimate 2 XL

Спецификации

Бренд
MICHELIN

Ананас ID

Шифра на производот
M5OKKUNF0C

EAN /   код

EAN /   код
ANEVF87NX8
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.