Slike MICHELIN Гума Зимска 185/60R15 88T ALPIN A4 XL GRNX
Slike MICHELIN Гума Зимска 185/60R15 88T ALPIN A4 XL GRNX

MICHELIN Гума Зимска 185/60R15 88T ALPIN A4 XL GRNX

КУПИ ГУМИ
6.170ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

MICHELIN Гума Зимска 185/60R15 88T ALPIN A4 XL GRNX
Година на производство: 2021

Спецификации

Бренд
MICHELIN

Ананас ID

Шифра на производот
5T2RPNLH6F

EAN /   код

EAN /   код
ANMJBA7OS7
6.170ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

MICHELIN Гума Зимска 185/60R15 88T ALPIN A4 XL GRNX
Година на производство: 2021

Спецификации

Бренд
MICHELIN

Ананас ID

Шифра на производот
5T2RPNLH6F

EAN /   код

EAN /   код
ANMJBA7OS7
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.