Slike MICHELIN Гума Зимска 225/45R19 96V PILOT ALPIN PA5 XL
Slike MICHELIN Гума Зимска 225/45R19 96V PILOT ALPIN PA5 XL

MICHELIN Гума Зимска 225/45R19 96V PILOT ALPIN PA5 XL

КУПИ ГУМИ
18.670ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

MICHELIN Гума Зимска 225/45R19 96V PILOT ALPIN PA5 XL

Спецификации

Бренд
MICHELIN

Ананас ID

Шифра на производот
4USPQJ01ZL

EAN /   код

EAN /   код
ANXBI87VCX
18.670ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

MICHELIN Гума Зимска 225/45R19 96V PILOT ALPIN PA5 XL

Спецификации

Бренд
MICHELIN

Ананас ID

Шифра на производот
4USPQJ01ZL

EAN /   код

EAN /   код
ANXBI87VCX
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.