Slike MICHELIN Гума Зимска 225/60R18 104H PILOT ALPIN 5 SUV XL
Slike MICHELIN Гума Зимска 225/60R18 104H PILOT ALPIN 5 SUV XL

MICHELIN Гума Зимска 225/60R18 104H PILOT ALPIN 5 SUV XL

КУПИ ГУМИ
15.030ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

MICHELIN Гума Зимска 225/60R18 104H PILOT ALPIN 5 SUV XL

Спецификации

Бренд
MICHELIN

Ананас ID

Шифра на производот
IFYVPVLUCY

EAN /   код

EAN /   код
ANC2L8795H
15.030ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

MICHELIN Гума Зимска 225/60R18 104H PILOT ALPIN 5 SUV XL

Спецификации

Бренд
MICHELIN

Ананас ID

Шифра на производот
IFYVPVLUCY

EAN /   код

EAN /   код
ANC2L8795H
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.