Slike Микрофон розев
Slike Микрофон розев

Микрофон розев

Loco Croco
500ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Наменет за караоке забава на вашите деца кои ја сакаат музиката, имаат можност сами да бираат музика од својот телефон.
• Светлосни и звучни ефекти, копче on/off, кабелче за приклучок на микрофонот.
• Производот е наменет за деца над 3 години.
• Производот користи 3x1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на пакувањето: 31x21x10 cm.
• Димензии на производот: 67x30x23 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
15VM6CUERF

EAN /   код

EAN /   код
ANJ3Q326BJ
500ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Наменет за караоке забава на вашите деца кои ја сакаат музиката, имаат можност сами да бираат музика од својот телефон.
• Светлосни и звучни ефекти, копче on/off, кабелче за приклучок на микрофонот.
• Производот е наменет за деца над 3 години.
• Производот користи 3x1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на пакувањето: 31x21x10 cm.
• Димензии на производот: 67x30x23 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Ананас ID

Шифра на производот
15VM6CUERF

EAN /   код

EAN /   код
ANJ3Q326BJ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.