Slike MILUPA Адаптирано млеко аптамил 1 цезар биотик 800g
Slike MILUPA Адаптирано млеко аптамил 1 цезар биотик 800g

MILUPA Адаптирано млеко аптамил 1 цезар биотик 800g

Anni Farm
1.480ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Почетна храна за доенчиња од раѓање, 800 гр. Исто така погоден за новороденчиња родени со царски рез.
– Почетна храна за доенчиња од раѓање па наваму
– Погодно е и за новороденчиња родени со царски рез
- Аптамил Цезар Биотик 1 може да се дава од раѓање па наваму како единствен извор на исхрана или како додаток на доењето - и исто како мајчиното млеко - толку често и во количина што му е потребна на вашето бебе. Погоден за хранење на доенче до крајот на возраста за хранење со шише.
Аптамил Цезар Биотик 1 содржи:
DHA (омега-3)*
Без палмово масло

Спецификации

Бренд
NUTRICIA

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
E3P8UTK738

EAN /   код

EAN /   код
5391522475977
1.480ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Почетна храна за доенчиња од раѓање, 800 гр. Исто така погоден за новороденчиња родени со царски рез.
– Почетна храна за доенчиња од раѓање па наваму
– Погодно е и за новороденчиња родени со царски рез
- Аптамил Цезар Биотик 1 може да се дава од раѓање па наваму како единствен извор на исхрана или како додаток на доењето - и исто како мајчиното млеко - толку често и во количина што му е потребна на вашето бебе. Погоден за хранење на доенче до крајот на возраста за хранење со шише.
Аптамил Цезар Биотик 1 содржи:
DHA (омега-3)*
Без палмово масло

Спецификации

Бренд
NUTRICIA

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
E3P8UTK738

EAN /   код

EAN /   код
5391522475977

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.