Selected image for Mio Super Clumping Песок за мачки со мирис на Портокал [Вреќичка 5л]

Mio Super Clumping Песок за мачки со мирис на Портокал [Вреќичка 5л]

MARKAS.MK
218ДЕН

Опис на производот

Песок за маче со мирис на Портокал.
- одлична басорпција
- максимална неутрализација на непријатнот мирис
- не остава прашина

Спецификации

Бренд
Mio

Тежина и димензии

Тежина
5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
DRBB2SWFOY

EAN /   код

EAN /   код
ANNOKC17MX
218ДЕН

Опис на производот

Песок за маче со мирис на Портокал.
- одлична басорпција
- максимална неутрализација на непријатнот мирис
- не остава прашина

Спецификации

Бренд
Mio

Тежина и димензии

Тежина
5 kg

Ананас ID

Шифра на производот
DRBB2SWFOY

EAN /   код

EAN /   код
ANNOKC17MX
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.