Slike MIZUNO Спортска обувка Wave Rider TT
Slike MIZUNO Спортска обувка Wave Rider TT

MIZUNO Спортска обувка Wave Rider TT

M3D Sportlab
9.390 ДЕНЗаштеда 1.878 ДЕН
7.512ДЕН
Понудата важи од 16/09/2023 до 15/10/2023

Боја:Сина

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Спортска обувка

Спецификации

Бренд
MIZUNO

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Сина
Големина
40.5

Ананас ID

Шифра на производот
03NPLFHQP9

EAN /   код

EAN /   код
AN8DGNFQUY
9.390 ДЕНЗаштеда 1.878 ДЕН
7.512ДЕН
Понудата важи од 16/09/2023 до 15/10/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Спортска обувка

Спецификации

Бренд
MIZUNO

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Сина
Големина
40.5

Ананас ID

Шифра на производот
03NPLFHQP9

EAN /   код

EAN /   код
AN8DGNFQUY

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.