Slike MLJ Метална штипалка прибор за скара
Slike MLJ Метална штипалка прибор за скара

MLJ Метална штипалка прибор за скара

Меркур
55ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Штипката за скара е незаменлив додаток за скара на сите дворови, пикници или места за кампување.
Должина 29 см.

Спецификации

Бренд
MLJ

Карактеристики

Тип на производ
Опрема за градинарски скари
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
89U80ZG6PJ

EAN /   код

EAN /   код
383845384316
55ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Штипката за скара е незаменлив додаток за скара на сите дворови, пикници или места за кампување.
Должина 29 см.

Спецификации

Бренд
MLJ

Карактеристики

Тип на производ
Опрема за градинарски скари
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
89U80ZG6PJ

EAN /   код

EAN /   код
383845384316
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.