Slike MLJ Ограда роло бамбус  150х300цм ограда
Slike MLJ Ограда роло бамбус  150х300цм ограда

MLJ Ограда роло бамбус 150х300цм ограда

Меркур
545ДЕН

Боја:Крем

Информации за испорака

Опис на производот

Природна бамбус ролна со најлон.
Големина: 150x300 cm.

Спецификации

Бренд
MLJ

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
GFSGAFNG45

EAN /   код

EAN /   код
383845383371
545ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Природна бамбус ролна со најлон.
Големина: 150x300 cm.

Спецификации

Бренд
MLJ

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
GFSGAFNG45

EAN /   код

EAN /   код
383845383371
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.