Selected image for MMAR Mmar daipers 3 пелени 4-10kg, 56 парчиња

MMAR Mmar daipers 3 пелени 4-10kg, 56 парчиња

595ДЕН

Опис на производот

Пелени со напредна технологија за брза апсорпција на влагата.
Ултра тенки, со странични манжетни против истекување, анатомска форма.
Без латекс.

Спецификации

Бренд
MMAR

Тежина и димензии

Тежина
1.64 kg

Ананас ID

Шифра на производот
1HC7X1HRPY

EAN /   код

EAN /   код
5201263822612
595ДЕН

Опис на производот

Пелени со напредна технологија за брза апсорпција на влагата.
Ултра тенки, со странични манжетни против истекување, анатомска форма.
Без латекс.

Спецификации

Бренд
MMAR

Тежина и димензии

Тежина
1.64 kg

Ананас ID

Шифра на производот
1HC7X1HRPY

EAN /   код

EAN /   код
5201263822612
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.