Slike MMAR Влошки 8/1 double dry extra long xl
Slike MMAR Влошки 8/1 double dry extra long xl

MMAR Влошки 8/1 double dry extra long xl

Anni Farm
115ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Многу тенки влошки, специјално дизајнирани за дополнителна заштита дури и при многу тежок проток. Со иновативно јадро со двојно впивање кое задржува до двојно поголема количина на влага во споредба со другите тенки хигиенски влошки. Подолга по должина од која било друга ултра тенка хигиена. Со двојни заштитни крила: „централните“ крила штитат од странични протекувања, додека „задните“ крила подобро ја фиксираат хигиенската салфетка и штитат од протекување на задната страна.

Спецификации

Бренд
MMAR

Ананас ID

Шифра на производот
7626CM8XF5

EAN /   код

EAN /   код
5201263005657
115ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Многу тенки влошки, специјално дизајнирани за дополнителна заштита дури и при многу тежок проток. Со иновативно јадро со двојно впивање кое задржува до двојно поголема количина на влага во споредба со другите тенки хигиенски влошки. Подолга по должина од која било друга ултра тенка хигиена. Со двојни заштитни крила: „централните“ крила штитат од странични протекувања, додека „задните“ крила подобро ја фиксираат хигиенската салфетка и штитат од протекување на задната страна.

Спецификации

Бренд
MMAR

Ананас ID

Шифра на производот
7626CM8XF5

EAN /   код

EAN /   код
5201263005657
Понуди од други продавачи за истиот производ
MMAR Влошки 8/1 double dry extra long xl
MMAR Влошки 8/1 double dry extra long xl
125ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
MMAR Влошки 8/1 double dry extra long xl
MMAR Влошки 8/1 double dry extra long xl
125ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.