Selected image for MMAR Влошки hyperdry extra long xl 18/1

MMAR Влошки hyperdry extra long xl 18/1

190ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
EveryDay Hyperdry благодарение на технологијата „Центар плус“, со централно проширено јадро, обезбедуваат подобрена апсорпција и максимална заштита од истекување од страна, каде што ви треба најмногу! Со супер-апсорбирачки површински слој. Дерматолошки тестирани, сертифициран од Oeko-Tex® Стандард 100 за отсуство на штетни материи.

Спецификации

Бренд
MMAR

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Ананас ID

Шифра на производот
ESBSPRN4GC

EAN /   код

EAN /   код
5201263008658
190ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
EveryDay Hyperdry благодарение на технологијата „Центар плус“, со централно проширено јадро, обезбедуваат подобрена апсорпција и максимална заштита од истекување од страна, каде што ви треба најмногу! Со супер-апсорбирачки површински слој. Дерматолошки тестирани, сертифициран од Oeko-Tex® Стандард 100 за отсуство на штетни материи.

Спецификации

Бренд
MMAR

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Ананас ID

Шифра на производот
ESBSPRN4GC

EAN /   код

EAN /   код
5201263008658
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.