Selected image for MMAR Влошки super sensitive 18/1

MMAR Влошки super sensitive 18/1

175ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
EveryDay Super Sensitive with cotton благодарение на технологијата „Центар плус“, со централно проширено јадро, обезбедуваат подобрена апсорпција и максимална заштита од истекување од страна, каде што ви треба најмногу! Со супер-апсорбирачки површински слој. Дерматолошки тестирани, сертифициран од Oeko-Tex® Стандард 100 за отсуство на штетни материи.

Спецификации

Бренд
MMAR

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Ананас ID

Шифра на производот
XXASPRI3BN

EAN /   код

EAN /   код
5201263006388
175ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
EveryDay Super Sensitive with cotton благодарение на технологијата „Центар плус“, со централно проширено јадро, обезбедуваат подобрена апсорпција и максимална заштита од истекување од страна, каде што ви треба најмногу! Со супер-апсорбирачки површински слој. Дерматолошки тестирани, сертифициран од Oeko-Tex® Стандард 100 за отсуство на штетни материи.

Спецификации

Бренд
MMAR

Тежина и димензии

Тежина
0.25 kg

Ананас ID

Шифра на производот
XXASPRI3BN

EAN /   код

EAN /   код
5201263006388
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.