0 thumbnail image for MONI Количка trento pink
1 thumbnail image for MONI Количка trento pink
2 thumbnail image for MONI Количка trento pink
Selected image for MONI Количка trento pink
Selected image for MONI Количка trento pink
Selected image for MONI Количка trento pink

MONI Количка trento pink

ЕНЦИ МЕНЦИ
7.990ДЕН

Опис на производот

Количката Тренто е одличен избор за летните месеци.
Ја претпочитаат многу родители поради нејзиниот модерен дизајн, маневрирање и леснотија. Потпирачот за грб на количката може да се намести во неколку позиции, што му овозможува на вашето малечко да се чувствува удобно за време на прошетка. Контролната рачка е многу удобна и изработена од висококвалитетен материјал. Количката за бебиња е погодна за шестмесечни бебиња до 3-годишна возраст или со тежина до 15 килограми. Моделот има отстранлива тенда која го штити малечкото од директна сончева светлина. Максимална удобност е овозможена и за родителите, кои можат многу лесно да ја преклопат и расклопат количката, како „книга“.

Детската количка ги вклучува сите потребни додатоци и модули кои ќе ги направат секојдневните прошетки уште попријатни:
- Безбедносен појас со 5 точки.
- Мрежа за комарци.
- Дополнителна тенда.
- Оддел за додатоци.
- Тенда што се извлекува.
- Прозорец од мрежа.

Големина: 64x50x98 cm

Преклопена големина: 29x50x60 cm

Големина на пакувањето: 44x24x59 cm

Тежина kg: 7,48

Максимална тежина kg: 15

Возраст: 6-36 месеци

Позиционирање на седиштата: Назад кон родителот

Конструкција: Алуминиум

Систем за сопирање: Поврзана сопирачка на задните тркала

Спецификации

Бренд
MONI

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Возраст
6м+
Број на парчиња во пакувањето
1
Без БПА
ДА

Ананас ID

Шифра на производот
AENNTTZBSK

EAN /   код

EAN /   код
ANFIDFS13R
7.990ДЕН

Опис на производот

Количката Тренто е одличен избор за летните месеци.
Ја претпочитаат многу родители поради нејзиниот модерен дизајн, маневрирање и леснотија. Потпирачот за грб на количката може да се намести во неколку позиции, што му овозможува на вашето малечко да се чувствува удобно за време на прошетка. Контролната рачка е многу удобна и изработена од висококвалитетен материјал. Количката за бебиња е погодна за шестмесечни бебиња до 3-годишна возраст или со тежина до 15 килограми. Моделот има отстранлива тенда која го штити малечкото од директна сончева светлина. Максимална удобност е овозможена и за родителите, кои можат многу лесно да ја преклопат и расклопат количката, како „книга“.

Детската количка ги вклучува сите потребни додатоци и модули кои ќе ги направат секојдневните прошетки уште попријатни:
- Безбедносен појас со 5 точки.
- Мрежа за комарци.
- Дополнителна тенда.
- Оддел за додатоци.
- Тенда што се извлекува.
- Прозорец од мрежа.

Големина: 64x50x98 cm

Преклопена големина: 29x50x60 cm

Големина на пакувањето: 44x24x59 cm

Тежина kg: 7,48

Максимална тежина kg: 15

Возраст: 6-36 месеци

Позиционирање на седиштата: Назад кон родителот

Конструкција: Алуминиум

Систем за сопирање: Поврзана сопирачка на задните тркала

Спецификации

Бренд
MONI

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Возраст
6м+
Број на парчиња во пакувањето
1
Без БПА
ДА

Ананас ID

Шифра на производот
AENNTTZBSK

EAN /   код

EAN /   код
ANFIDFS13R
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.