Slike MONTI MESH Работен стол
Slike MONTI MESH Работен стол

MONTI MESH Работен стол

АНАНАС ШОП
6.700 ДЕНЗаштеда 2.710 ДЕН
3.990ДЕН
Понудата важи од 19/09/2023 до 30/09/2023

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

 • Eргономски стол изработен од комбинација на ткаенина и мрежа.
 • Цврста метална основа со хромирана завршница.
 • Амортизер за непречено прилагодување на висината и механизам TILT кој овозможува релакс лулање со заклучување во правобитна работна позиција.
 • Прилагодете ја силата на нишање според тежината на корисникот.
 • Потпирачите за раце фиксни изработени од пластика со хромирани додатоци.
 • Дозволено оптоварување до 120 kg.

Спецификации

Бренд
Nowy Styl

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
HVJ8LEQJCA

EAN /   код

EAN /   код
1656000006884
6.700 ДЕНЗаштеда 2.710 ДЕН
3.990ДЕН
Понудата важи од 19/09/2023 до 30/09/2023

Информации за испорака

Опис на производот

 • Eргономски стол изработен од комбинација на ткаенина и мрежа.
 • Цврста метална основа со хромирана завршница.
 • Амортизер за непречено прилагодување на висината и механизам TILT кој овозможува релакс лулање со заклучување во правобитна работна позиција.
 • Прилагодете ја силата на нишање според тежината на корисникот.
 • Потпирачите за раце фиксни изработени од пластика со хромирани додатоци.
 • Дозволено оптоварување до 120 kg.

Спецификации

Бренд
Nowy Styl

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
HVJ8LEQJCA

EAN /   код

EAN /   код
1656000006884
Понуди од други продавачи за истиот производ
MONTI MESH Работен стол
MONTI MESH Работен стол
6.700ДЕН
Кај продавачотFURNIT

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
MONTI MESH Работен стол
MONTI MESH Работен стол
6.700ДЕН
Кај продавачотFURNIT

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.