Slike MOTOROLA Полнач TurboPower 20W, црн
Ново
Slike MOTOROLA Полнач TurboPower 20W, црн
Ново

MOTOROLA Полнач TurboPower 20W, црн

АНАНАС ШОП
900 ДЕНЗаштеда 110 ДЕН
790ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Полнач ACCESSORIES MOTOROLA TurboPower 20W USB-A w/ 1m USB-C кабел црн

Спецификации

Бренд
Motorola

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
H1DBVHPPL6

EAN /   код

EAN /   код
ANHV18TBLQ
900 ДЕНЗаштеда 110 ДЕН
790ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Полнач ACCESSORIES MOTOROLA TurboPower 20W USB-A w/ 1m USB-C кабел црн

Спецификации

Бренд
Motorola

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
H1DBVHPPL6

EAN /   код

EAN /   код
ANHV18TBLQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.