Slike MOTOROLA Полнач TurboPower 30W
Ново
Slike MOTOROLA Полнач TurboPower 30W
Ново

MOTOROLA Полнач TurboPower 30W

АНАНАС ШОП
1.300 ДЕНЗаштеда 210 ДЕН
1.090ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Полнач ACCESSORIES MOTOROLA TurboPower 30W USB-C w/ 1m C-C кабел

Спецификации

Бренд
Motorola

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
63DBVY5YR5

EAN /   код

EAN /   код
ANNV18TV4Z
1.300 ДЕНЗаштеда 210 ДЕН
1.090ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Полнач ACCESSORIES MOTOROLA TurboPower 30W USB-C w/ 1m C-C кабел

Спецификации

Бренд
Motorola

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
63DBVY5YR5

EAN /   код

EAN /   код
ANNV18TV4Z
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.