Slike MOTOROLA Слушалки MOTO XT 500
Ново
Slike MOTOROLA Слушалки MOTO XT 500
Ново

MOTOROLA Слушалки MOTO XT 500

АНАНАС ШОП
2.300 ДЕНЗаштеда 410 ДЕН
1.890ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Слушалки MOTOROLA MOTO XT 500 BLK безжични OVER-EAR слушалки

Спецификации

Бренд
Motorola

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
D2DBV5T113

EAN /   код

EAN /   код
ANSV18T46Q
2.300 ДЕНЗаштеда 410 ДЕН
1.890ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Слушалки MOTOROLA MOTO XT 500 BLK безжични OVER-EAR слушалки

Спецификации

Бренд
Motorola

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
D2DBV5T113

EAN /   код

EAN /   код
ANSV18T46Q
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.