Slike MOTOROLA Слушалки VERVEBUDS 250,TRUE WIRELESS, црни
Ново
Slike MOTOROLA Слушалки VERVEBUDS 250,TRUE WIRELESS, црни
Ново

MOTOROLA Слушалки VERVEBUDS 250,TRUE WIRELESS, црни

АНАНАС ШОП
3.400 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
2.890ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Слушалки MOTOROLA VERVEBUDS 250, црн, TRUE безжични

Спецификации

Бренд
Motorola

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
1VCBVN7R5Y

EAN /   код

EAN /   код
ANEW18TPL3
3.400 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
2.890ДЕН
Понудата важи од 02/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Слушалки MOTOROLA VERVEBUDS 250, црн, TRUE безжични

Спецификации

Бренд
Motorola

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
1VCBVN7R5Y

EAN /   код

EAN /   код
ANEW18TPL3
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.