Slike MOTOROLA Слушалки Vervebuds 400, црни
Slike MOTOROLA Слушалки Vervebuds 400, црни

MOTOROLA Слушалки Vervebuds 400, црни

АНАНАС ШОП
3.100 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
2.590ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Слушалки MOTOROLA Vervebuds 400 SH031 PC True безжични Earbuds with Sleek црн

Спецификации

Бренд
Motorola

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
Q4DBVO917Z

EAN /   код

EAN /   код
AN8X18T303
3.100 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
2.590ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Слушалки MOTOROLA Vervebuds 400 SH031 PC True безжични Earbuds with Sleek црн

Спецификации

Бренд
Motorola

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
Q4DBVO917Z

EAN /   код

EAN /   код
AN8X18T303
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.