Slike MP3 player за во Автомобил / FM Modulator - Tellur B7 FM Transmitter
Slike MP3 player за во Автомобил / FM Modulator - Tellur B7 FM Transmitter

MP3 player за во Автомобил / FM Modulator - Tellur B7 FM Transmitter

Lux one
890ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Мп3 плеер / Фм трансмитер за во Автомобил

Напојување на 12 или 24 волти
Погоден за Автомобил или Камион
2 приклучок за УСБ или полнење на телефон, 1 со брзо полнење
Сетирање на фрекфенција
Копче за примање на повици и копчиња за промена на песна
Разговор преку Bluetooth
Место за СД Картичка

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
V9B8EONCD9

EAN /   код

EAN /   код
AN0JENB456
890ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Мп3 плеер / Фм трансмитер за во Автомобил

Напојување на 12 или 24 волти
Погоден за Автомобил или Камион
2 приклучок за УСБ или полнење на телефон, 1 со брзо полнење
Сетирање на фрекфенција
Копче за примање на повици и копчиња за промена на песна
Разговор преку Bluetooth
Место за СД Картичка

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
V9B8EONCD9

EAN /   код

EAN /   код
AN0JENB456
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.