Selected image for MS INDUSTRIAL Gaming Слушалки Icarus C505 црни

MS INDUSTRIAL Gaming Слушалки Icarus C505 црни

2.800 ДЕНЗаштеда 780 ДЕН
2.020ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Боја:Црна

Опис на производот

Карактеристики:
• Систем: стерео
• Задно осветлување на слушалките: Да
• Микрофон: Да
• Поврзување: 3,5мм (четириполен) + USB
• Должина на кабел: 2m
• Фреквентен одговор: 20Hz - 120kHz
• Чувствителност: 115dB
• Положба на микрофонот: на рачката
• Контроли: Прилагодете ја јачината на звукот
• Чувствителност на микрофонот: -42 dB
• RGB осветлување на слушалките

Спецификации

Бренд
MS INDUSTRIAL

Тежина и димензии

Тежина
0.7 kg

Дизајн

Боја на производот
Црна
Должина на кабелот
2 M

Ананас ID

Шифра на производот
T1Y7WOPGEY

EAN /   код

EAN /   код
3856005179916
2.800 ДЕНЗаштеда 780 ДЕН
2.020ДЕН
Понудата важи од 31/05/2024 до 20/06/2024

Опис на производот

Карактеристики:
• Систем: стерео
• Задно осветлување на слушалките: Да
• Микрофон: Да
• Поврзување: 3,5мм (четириполен) + USB
• Должина на кабел: 2m
• Фреквентен одговор: 20Hz - 120kHz
• Чувствителност: 115dB
• Положба на микрофонот: на рачката
• Контроли: Прилагодете ја јачината на звукот
• Чувствителност на микрофонот: -42 dB
• RGB осветлување на слушалките

Спецификации

Бренд
MS INDUSTRIAL

Тежина и димензии

Тежина
0.7 kg

Дизајн

Боја на производот
Црна
Должина на кабелот
2 M

Ананас ID

Шифра на производот
T1Y7WOPGEY

EAN /   код

EAN /   код
3856005179916
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.