Slike MSI Графичка картичка VGA PCIE GT710 2GB  LP passiv DDR3
Slike MSI Графичка картичка VGA PCIE GT710 2GB  LP passiv DDR3

MSI Графичка картичка VGA PCIE GT710 2GB LP passiv DDR3

АНАНАС ШОП
3.990 ДЕНЗаштеда 400 ДЕН
3.590ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Графичка картичка VGA MSI PCIE GT710 2GB LP passiv DDR3

Спецификации

Бренд
MSI

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
GW8ZO5E30S

EAN /   код

EAN /   код
AN0UY1ODKZ
3.990 ДЕНЗаштеда 400 ДЕН
3.590ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Графичка картичка VGA MSI PCIE GT710 2GB LP passiv DDR3

Спецификации

Бренд
MSI

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
GW8ZO5E30S

EAN /   код

EAN /   код
AN0UY1ODKZ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.