Selected image for Музички нокшир 38 х 39 х 28 см - розе

Музички нокшир 38 х 39 х 28 см - розе

AНАНАС ШОП
1.400 ДЕНЗаштеда 421 ДЕН
979ДЕН
Понудата важи од 03/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Розева

Опис на производот

Одличен избор за родителите кои сакаат да го направат процесот на учење на тоалетот забавен и лесен за нивните мали.
Дизајниран со комфор и функционалност во предвид, овој нокшир е идеален за деца кои уште го преминуваат периодот на користење на пелените и започнуваат со користење на тоалетот.
Направен од висококвалитетен, издржлив материјал, овој нокшир е создаден да го издржи секојдневниот користење.
Неговата стабилна конструкција обезбедува дека останува на местото додека Вашето дете седи на него, обезбедувајќи безбедна и сигурна околина за Вашето мало чедо да учи како да користи тоалет.
Една од најдобрите карактеристики на оваа шоља е неговиот едукативен дизајн.
Шољата доаѓа со отстранливи делови кои можат да се користат за учење на децата како да го користат тоалетот правилно.
Оваа едукативна шоља е дизајнирана и со комфор на Вашето дете во предвид.
Седиштето е изработено удобно да се вклопува на Вашето дете, а високиот наслон осигурува дополнителна поддршка.
Нокширот е лесен и компактен за пренос, па можете да го носите со себе каде и да одите.
Боја: РОЗЕВА
Вкупните димензии на нокширот се:
* 32 цм (должина)
* 29 цм (ширина)
* 23 цм (височина).
Делот за седење: 20 цм (должина) x 18 цм (ширина) x 8 цм (височина)

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
2 kg
Тежина
2 kg
Ширина
32 mm
Длабочина
23 mm
Висина
29 mm

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
OZKFWNOELT

EAN /   код

EAN /   код
ANFDUIP7BH
1.400 ДЕНЗаштеда 421 ДЕН
979ДЕН
Понудата важи од 03/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Одличен избор за родителите кои сакаат да го направат процесот на учење на тоалетот забавен и лесен за нивните мали.
Дизајниран со комфор и функционалност во предвид, овој нокшир е идеален за деца кои уште го преминуваат периодот на користење на пелените и започнуваат со користење на тоалетот.
Направен од висококвалитетен, издржлив материјал, овој нокшир е создаден да го издржи секојдневниот користење.
Неговата стабилна конструкција обезбедува дека останува на местото додека Вашето дете седи на него, обезбедувајќи безбедна и сигурна околина за Вашето мало чедо да учи како да користи тоалет.
Една од најдобрите карактеристики на оваа шоља е неговиот едукативен дизајн.
Шољата доаѓа со отстранливи делови кои можат да се користат за учење на децата како да го користат тоалетот правилно.
Оваа едукативна шоља е дизајнирана и со комфор на Вашето дете во предвид.
Седиштето е изработено удобно да се вклопува на Вашето дете, а високиот наслон осигурува дополнителна поддршка.
Нокширот е лесен и компактен за пренос, па можете да го носите со себе каде и да одите.
Боја: РОЗЕВА
Вкупните димензии на нокширот се:
* 32 цм (должина)
* 29 цм (ширина)
* 23 цм (височина).
Делот за седење: 20 цм (должина) x 18 цм (ширина) x 8 цм (височина)

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
2 kg
Тежина
2 kg
Ширина
32 mm
Длабочина
23 mm
Висина
29 mm

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
OZKFWNOELT

EAN /   код

EAN /   код
ANFDUIP7BH
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.