Slike NACOMI Бела глина 100гр
Slike NACOMI Бела глина 100гр

NACOMI Бела глина 100гр

Yeppeuda
390ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Белата глина прави вистински чуда за кожата. Доколку вашата кожа е сензитивна и склона на иритации, алергии и акни, оваа глина е вистинскиот избор. Ја смирува кожата и го изедначува тенот, оставајки ја сјајна и мека.

Спецификации

Бренд
NACOMI

Ананас ID

Шифра на производот
NVG1V6PQHR

EAN /   код

EAN /   код
ANRVBVTSBL
390ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Белата глина прави вистински чуда за кожата. Доколку вашата кожа е сензитивна и склона на иритации, алергии и акни, оваа глина е вистинскиот избор. Ја смирува кожата и го изедначува тенот, оставајки ја сјајна и мека.

Спецификации

Бренд
NACOMI

Ананас ID

Шифра на производот
NVG1V6PQHR

EAN /   код

EAN /   код
ANRVBVTSBL
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.