Slike NACOMI Ретинол 0.35% + Бакучиол 1% - анти ејџ серум
Slike NACOMI Ретинол 0.35% + Бакучиол 1% - анти ејџ серум

NACOMI Ретинол 0.35% + Бакучиол 1% - анти ејџ серум

Yeppeuda
820ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Ретинол + Бакучиол серум наменет за интензивна нега на сензитивна кожа, како и почетници со ретинол. Ретинолот е број еден компонента во борба против брчките, но покрај тоа е одличен и при превенција на акни, корекција на флеки од акни и подобра структура за кожата.

Спецификации

Бренд
NACOMI

Ананас ID

Шифра на производот
1AH1VT45U3

EAN /   код

EAN /   код
ANWJBVTNU5
820ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Ретинол + Бакучиол серум наменет за интензивна нега на сензитивна кожа, како и почетници со ретинол. Ретинолот е број еден компонента во борба против брчките, но покрај тоа е одличен и при превенција на акни, корекција на флеки од акни и подобра структура за кожата.

Спецификации

Бренд
NACOMI

Ананас ID

Шифра на производот
1AH1VT45U3

EAN /   код

EAN /   код
ANWJBVTNU5
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.