Slike NACON Слушалки RIG 300 Pro HS, бели, гејмерски
Slike NACON Слушалки RIG 300 Pro HS, бели, гејмерски
Slike NACON Слушалки RIG 300 Pro HS, бели, гејмерски
Slike NACON Слушалки RIG 300 Pro HS, бели, гејмерски
Slike NACON Слушалки RIG 300 Pro HS, бели, гејмерски
Slike NACON Слушалки RIG 300 Pro HS, бели, гејмерски
Slike NACON Слушалки RIG 300 Pro HS, бели, гејмерски
Slike NACON Слушалки RIG 300 Pro HS, бели, гејмерски

NACON Слушалки RIG 300 Pro HS, бели, гејмерски

АНАНАС ШОП
3.000 ДЕНЗаштеда 910 ДЕН
2.090ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Слушалките Nacon RIG 300 Pro HS во бела боја се идеални за гејмерите кои бараат врвно искуство во звукот и комуникацијата. Овие гејмерски слушалки обезбедуваат висококвалитетен звук за да се внесете во светот на игрите, а истовремено овозможуваат чиста и јасна комуникација со вградениот микрофон.
Со дизајн кој нуди комфор и стабилност, RIG 300 Pro HS имаат лесна и удобна конструкција за долги часови игри. Чистите и живи тонови ќе ве внесат во играта, а издржливата конструкција ќе ви обезбеди удобност и стабилност дури и при интензивни сесии игри.
Со својот 3.5mm приклучок, овие слушалки се компатибилни со различни платформи, како PC, конзоли или мобилни уреди.Слушалките Nacon RIG 300 Pro HS во бела боја се прекрасен избор за гејмерите кои бараат квалитетен звук, удобност и функционалност во еден стилски пакет.

Спецификации

Бренд
NACON

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
0GLU9M7ROM

EAN /   код

EAN /   код
3665962009262
3.000 ДЕНЗаштеда 910 ДЕН
2.090ДЕН
Понудата важи од 01/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Слушалките Nacon RIG 300 Pro HS во бела боја се идеални за гејмерите кои бараат врвно искуство во звукот и комуникацијата. Овие гејмерски слушалки обезбедуваат висококвалитетен звук за да се внесете во светот на игрите, а истовремено овозможуваат чиста и јасна комуникација со вградениот микрофон.
Со дизајн кој нуди комфор и стабилност, RIG 300 Pro HS имаат лесна и удобна конструкција за долги часови игри. Чистите и живи тонови ќе ве внесат во играта, а издржливата конструкција ќе ви обезбеди удобност и стабилност дури и при интензивни сесии игри.
Со својот 3.5mm приклучок, овие слушалки се компатибилни со различни платформи, како PC, конзоли или мобилни уреди.Слушалките Nacon RIG 300 Pro HS во бела боја се прекрасен избор за гејмерите кои бараат квалитетен звук, удобност и функционалност во еден стилски пакет.

Спецификации

Бренд
NACON

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
0GLU9M7ROM

EAN /   код

EAN /   код
3665962009262
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.