Slike Надзорна безжична камера - Mi Camera 2K (Magnetic Mount)
Ново
Slike Надзорна безжична камера - Mi Camera 2K (Magnetic Mount)
Ново

Надзорна безжична камера - Mi Camera 2K (Magnetic Mount)

Lux one
2.390ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Надзорна безжична камера - Mi Camera 2K со магнетно монтирање

2K Резолуција 2304 x 1296
Широко поле на снимање
Ноќно снимање (IR Night Vision)
Контрола со глас (Ok google) и (Alexa)
AI Human Detection
180 степени на ротација
120 степени широк агонл на снимање
Интерком за комуникација во две насоки

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
VZA8EPSGUU

EAN /   код

EAN /   код
AN0LENB3D4
2.390ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Надзорна безжична камера - Mi Camera 2K со магнетно монтирање

2K Резолуција 2304 x 1296
Широко поле на снимање
Ноќно снимање (IR Night Vision)
Контрола со глас (Ok google) и (Alexa)
AI Human Detection
180 степени на ротација
120 степени широк агонл на снимање
Интерком за комуникација во две насоки

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
VZA8EPSGUU

EAN /   код

EAN /   код
AN0LENB3D4
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.