Slike Надзорна безжична камера wifi smart net camera V380 Pro 1
Slike Надзорна безжична камера wifi smart net camera V380 Pro 1

Надзорна безжична камера wifi smart net camera V380 Pro 1

Lux one
1.790ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

•Резолуција: 1080p
•Моторно движење во сите насоки
•360 степени поле на поглед
•Автоматско следење на движења
•Можност за снимање на интернет сервер или на SD картица
•Следење преку телефон или смарт уред од секаде во светот
•Двонасочна аудио комуникација преку телефон
•Ноќно снимање (Night Vision)

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
QWRMNCB2QF

EAN /   код

EAN /   код
ANRAD9QEAJ
1.790ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

•Резолуција: 1080p
•Моторно движење во сите насоки
•360 степени поле на поглед
•Автоматско следење на движења
•Можност за снимање на интернет сервер или на SD картица
•Следење преку телефон или смарт уред од секаде во светот
•Двонасочна аудио комуникација преку телефон
•Ноќно снимање (Night Vision)

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Технички детали

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
QWRMNCB2QF

EAN /   код

EAN /   код
ANRAD9QEAJ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.