Slike NAVA Алуминиумска тава империал 24цм
Slike NAVA Алуминиумска тава империал 24цм

NAVA Алуминиумска тава империал 24цм

Меркур
1.220ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Тава со гранитна обвивка со дијаметар од 24 см. Изработено од алуминиум, со цврста метална конструкција и тешко дно, одлично се вклопува на плочата за готвење. Засилената надворешност е многу отпорна на гребење, а неговата мазна, мат површина лесно се чисти.
Внатре во тавата е употребена петслојна гранитна обвивка, која е нелеплива, отпорна на гребење и топлина.
Тавата овозможува брзо и еднолично пржење, со што се заштедува енергија.
Димензија: 24cm

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Тави за пржење
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
VCKSPPRK2G

EAN /   код

EAN /   код
520574617932
1.220ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Тава со гранитна обвивка со дијаметар од 24 см. Изработено од алуминиум, со цврста метална конструкција и тешко дно, одлично се вклопува на плочата за готвење. Засилената надворешност е многу отпорна на гребење, а неговата мазна, мат површина лесно се чисти.
Внатре во тавата е употребена петслојна гранитна обвивка, која е нелеплива, отпорна на гребење и топлина.
Тавата овозможува брзо и еднолично пржење, со што се заштедува енергија.
Димензија: 24cm

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Тави за пржење
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
VCKSPPRK2G

EAN /   код

EAN /   код
520574617932
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.