Slike NAVA Ѓезве инокс 400 мл
Slike NAVA Ѓезве инокс 400 мл

NAVA Ѓезве инокс 400 мл

Меркур
540ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Нава ѓезве од серијата ИНОКС АЦЕР за послужување на топли напитоци.

Спецификации

Бренд
Nava

Ананас ID

Шифра на производот
XZATPIQ271

EAN /   код

EAN /   код
520574608718
540ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Нава ѓезве од серијата ИНОКС АЦЕР за послужување на топли напитоци.

Спецификации

Бренд
Nava

Ананас ID

Шифра на производот
XZATPIQ271

EAN /   код

EAN /   код
520574608718
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.