Slike NAVA Инка мисти 10х9 см
Slike NAVA Инка мисти 10х9 см

NAVA Инка мисти 10х9 см

Меркур
89ДЕН

Боја:Беж

Информации за испорака

Опис на производот

Нава инка од серијата мисти

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски прибор
Боја на производот
Беж

Ананас ID

Шифра на производот
K3L184FSLJ

EAN /   код

EAN /   код
520574688896
89ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Нава инка од серијата мисти

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски прибор
Боја на производот
Беж

Ананас ID

Шифра на производот
K3L184FSLJ

EAN /   код

EAN /   код
520574688896
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.