Slike NAVA Кршач за ореви метал 15х3.7 см
Slike NAVA Кршач за ореви метал 15х3.7 см

NAVA Кршач за ореви метал 15х3.7 см

Меркур
195ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Нава алатка за кршење за ореви од серијата ацер

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски прибор
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
9QL1833Z4C

EAN /   код

EAN /   код
520574613534
195ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Нава алатка за кршење за ореви од серијата ацер

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски прибор
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
9QL1833Z4C

EAN /   код

EAN /   код
520574613534
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.