Slike NAVA Лонче натуре стоне за млеко 11 см
Slike NAVA Лонче натуре стоне за млеко 11 см

NAVA Лонче натуре стоне за млеко 11 см

Меркур
639ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

NAVA Лонче Натуре Стоне За Млеко 11 См

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Повеќенаменски саксии
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
M3ASPDIHGP

EAN /   код

EAN /   код
520574615878
639ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

NAVA Лонче Натуре Стоне За Млеко 11 См

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Повеќенаменски саксии
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
M3ASPDIHGP

EAN /   код

EAN /   код
520574615878
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.