Slike NAVA Нож мисти со црна рачка 20цм
Slike NAVA Нож мисти со црна рачка 20цм

NAVA Нож мисти со црна рачка 20цм

Меркур
229ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Кујнски нож со керамичко сечиво направено од циркониум оксид многу издржлив, непорозен и нетоксичен материјал кој не 'рѓосува.
високата цврстина осигурува дека ножот е остар и издржлив.
благодарение на совршено мазното, керамичко сечило, храната не оксидира, зеленчукот ги задржува витамините, не поцрнува, а нивниот вкус и арома не се менуваат.
има ергономска рачка која обезбедува прецизност и брзина на сечење.
црната, нелизгава, мека обвивка на рачката на допир обезбедува удобно и безбедно работење.
димензија: 20цм

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски ножеви
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
5KE18KQCXN

EAN /   код

EAN /   код
520574686903
229ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Кујнски нож со керамичко сечиво направено од циркониум оксид многу издржлив, непорозен и нетоксичен материјал кој не 'рѓосува.
високата цврстина осигурува дека ножот е остар и издржлив.
благодарение на совршено мазното, керамичко сечило, храната не оксидира, зеленчукот ги задржува витамините, не поцрнува, а нивниот вкус и арома не се менуваат.
има ергономска рачка која обезбедува прецизност и брзина на сечење.
црната, нелизгава, мека обвивка на рачката на допир обезбедува удобно и безбедно работење.
димензија: 20цм

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски ножеви
Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
5KE18KQCXN

EAN /   код

EAN /   код
520574686903
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.