Slike NAVA Отстранувач на семки ацер 8.3х13.5 см
Slike NAVA Отстранувач на семки ацер 8.3х13.5 см

NAVA Отстранувач на семки ацер 8.3х13.5 см

Меркур
99ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Nava одстранувач на семки ацер 8.3х13.5 см

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски прибор
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
I5818OA5EJ

EAN /   код

EAN /   код
520574613522
99ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Nava одстранувач на семки ацер 8.3х13.5 см

Спецификации

Бренд
Nava

Карактеристики

Тип на производ
Кујнски прибор
Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
I5818OA5EJ

EAN /   код

EAN /   код
520574613522
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.